Anasayfa / makaleler / Keto Tabs Ketojenik Tablet Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Keto Tabs Ketojenik Tablet Kullananlar Kullanıcı Yorumları

Keto tabs yeni bir ürün. Satış yapan web sitelerinde ketojenik diyet yapanlarda kullabilir şeklinde yazılar var. İster tableti tek olarak istersenizde ketojenik diyet uygulayarak beraberde kullanabilirsiniz. Kendi kararınızdır. Ama illa öyle bir zorunluluğu yoktur.  Ürün duyduğumuz kadarıyla 90 TL gibi bir ücrete satılıyormuş.

Ürün kalite olarak oldukça iyi hazılanmış bir gıda takviyesidir. Kullananların gayet memnun kaldıkları ürünü satan resmi satıcılara gelen yorumlardan anlaşılmakta. Duyumlarımıza göre gayet iyi geri dönüşler var. Dolayısyla duyumlarımıza göre üründen kullananlar gayet mutlularmış..

Peki Nedir Bu Ketojenik Diyet ?

Kabaca tarif edilmesi gerekirse kırmızı etin az tüketildiği bir beslenme diyetidir. Daha önceden yediğiniz beyaz eti azaltarak keto tabs tüketmeniz daha iyi sonuç almanıza neden olabilir

Keto Tabs Kullanıcı Yorumları Nasıl ?

Kullanıcı yorumları hakkında henüz internette gördüğümüz kadarıyla herhangi bir şeye rastlamadık. İlerleyen haftalarda keto tabs kullanıcıları arttığında kadınlar kulübü ve ekşi sözlük gibi platformlarda ürünü deneyimleyip yorum bırakanlar mutklaka olacaktır.

Ketojenik Diyet Nasol Yapılır ?

Ketojenik diyet, düşük karbonhidratlı diyetlerle birçok yönden ortak noktaları olan çok düşük karbonhidrat içeren fakat yüksek yağ barındıran bir diyet olarak tanımlanmaktadır. Bu diyet çeşidi karbonhidrat alımını büyük ölçüde azaltmayı ve bu kesintiyi yağ ile değiştirmeyi amaçlar. Karbonhidrattaki bu azalma, vücudunuzu ketoz adı verilen bir metabolik duruma getirir. Bu metabolik fazda, vücudunuz enerji için yağ yakma konusunda inanılmaz derecede istekli hale gelmektedir. Aynı zamanda vücut yağı karaciğerde, beyne enerji sağlayabilen ketonlar haline getirmeye başlar.

Ketojenik diyet listesi balık, et, tereyağı, yumurta, fındık, peynir, krema ve kuruyemişler, sağlıklı yağlar (sızma zeytinyağı, hindistancevizi yağı ve avokado yağı vb.), avokado, düşük karbonhidratlı sebzeler, tuz, biber ve çeşitli sağlıklı bitki ve baharatlar içermektedir.

Son olarak üründen denemeden önce resmi satış sitelerini arayıp keto tabs yorumlarını mutlaka sorunuz. Özellikle orjinal ürün satan ketojenik tablet satıcılarını tercih ediniz.

 

 

Hakkında admin